Prodat Jiné (Obyvání), Reguengos de Monsaraz, Agualva-Cacém, Portugalsko, Estrada Nacional EN 256, KM 22,280

Prodat - Cod. 19243

  • Typologie: Jiné (Obyvání)
  • Oblast: 38750 m²
  • Pocet pokoju: 1habitação+1armaz
  • Podlazí: 2
  • Majetkové poměry: Sufficient

VLASTNOSTI Gera

Villa se nachází 150 m Reguengos Monsaraz. Infra-obytné a zemědělské stavby, s 4 akrů zahrady sensivelmente.

DESCRIÇÃO

Farma se nachází v samém srdci Alentejo, tento resort nabízí všechny condições a ctnosti, které děláme Alentejo um milující přístřeší návštěvníky z celého světa.
Obklopen ohromující divný, um Hogen je vzorovým modelem velkého míru a radosti ve zbytku energetického Alentejo obzoru slunce, který se pohybuje se scénáři neobvyklou krásu.
Vynikající příležitost spojit život nebo klidný víkendový či zraněn v oblasti v blízkosti Velkého jezera Alqueva, kde ü rozmanitost atrakcí.
Jeho správní situação mimořádně bohaté, s přímým přístupem na státní silnici 256 v km 22,280 MS města Évora, 13 km od středověkého města Monsaraz a 10 km od břehu Velkého jezera Alqueva.
Jako hlavní bydliště infrastruktury, skládající se ze tří ložnic, DOI Quartos, kuchyň, dům banho zdravotní zahrada, garáž a dvě budovy s podlahovou plochou 202 m2, zemědělské infrastruktury se skládá z um nezávislého domu pro zemědělské stroje s 140 m2.
Venkovská část budovy s asi 4 akrů, zcela zastavit nebo em plotové estranhos se sítí a je plně obsazena um sadu citrusových apetrechado s zavlažovacího systému nebo pressão bazén, tenisový um, um velmi dobře vybaveny velkým množstvím vody pressão elektrické čerpadlo. Existem pátý všechny infra-struktury Assim veřejné abastecimento jako elektřiny, vody a kanalizace domácí.
 
Localização

a Paisagens různé pouze v regionu, 40 km od města Évora architektonických památek po celém světě a 180 km od města Lisabon. Espanha nyní jen 20 km.
Kontakt lze prostřednictvím telefonního čísla 266 503 459 (Portugalsko - Alentejo) nebo e-mailem albertojramalho@sapo.pt.

             
                     Zadejte T4
Rezidenční (Habitação) 202.00 m2
Zemědělské plochy (home) 140.00 m2
Stavební plocha 38,750.00 m2 rustikální
Více než € 495,000.00

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB